Новострілищанська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів місцевого самоврядування

Новострілищанська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- спеціаліста І категорії з економічних питань

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютером.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта

-     електронна декларація про доходи за 2017 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Новострілищанську селищну раду за адресою: 81714, Львівська обл., Жидачівський район, смт.Нові Стрілища, вул.Шевченка, 12, тел. 67 -1-30.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 24 квітня 2018 року.