Оголошення на заміщення вакантної посади головного лікаря НАЗПСМ Новострілищанської селищної ради

Новострілищанська селищна рада запрошує на роботу головного лікаря Новострілищанської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Новострілищанської селищної ради (адреса: 81714, Львівська обл., смт. Нові Стрілища, буд. 10) на контрактній основі.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду головного лікаря НАЗПСМ

Повна вища освіта за спеціальністю «Медицина», наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Стаж роботи на керівних посадах – не менше 5 років. Вільне володіння українською мовою. Володіння ПК.

Перелік документів, які повинен надати кандидат на посаду головного лікаря НАЗПСМ

1. Заява про участь.

2. Особова картка працівника (форма П-2) з автобіографією.

3. Резюме;

4. Копії заповнених сторінок паспорта, що засвідчуються особистим підписом;

5. Копії документів про вищу освіту з додатками.

6. Згода на обробку персональних даних;

7. Довідка МВС про відсутність судимості;

8. Медична довідка про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ, щодо перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

9. Копія трудової книжки;

Строк подання документів до 29.12.2017.

Заяви претендентів приймаються за адресою: смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, 12, Новострілищанська селищна рада.

За довідками звертатись за телефоном +38 (032) 396 91 30, e-mail: novistrylyshcha@ukr.net.