У СМТ. НОВІ СТРІЛИЩА НА ПЕРЕТИНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ОБЛАШТУЮТЬ КАРАНТИННИЙ ПЛОКПОСТ

Дата: 08.04.2020 18:59

Рятувальники Львівської області встановлять намет на карантинному блокпості на в’їзді в обласний центр. Про це повідомила голова Новострілищанської громади Галина Козяр. Контрольно-пропускний пункт розпочне свою роботу як тільки будуть завершені роботи по облаштуванні.

До складу чергових груп, які цілодобово працюватимуть на блокпості, входять поліцейські, рятувальники, медики, національна гвардія та при потребі орган місцевого самоврядування. У межах постів організують моніторинг стану здоров’я подорожніх шляхом безконтактного вимірювання температури.

Чергові групи будуть перевіряти водіїх та пасажирів, які перетинають кордон Львівської та Івано-Франківської областей. Якщо будуть виявлені особи з підозрою на коронавірус, їх термінового скеровуватимуть в спеціалізовані медзаклади для уникнення поширення COVID-19.

Повідомляємо, що на виїздах з Львівщини встановлять 14 стаціонарних постів. Відповідне рішення, 6 квітня, прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виконання заходів задля стабілізації епідемічної ситуації через COVID-19.