Новострілищанська громада
Жидачівський район, Львівська область

Комунальний клубний заклад "Палац культури Новострілищанської об'єднаної територіальної громади"

Адреса: 81714, Львівська область, смт. Нові Стрілища, вул. Івана Франка, буд 24.

Графік роботи:

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 12.00 год. – 22.00 год.

Середа –  з 10.00 год. – 22.00 год.

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 09.00 год. – 22.00 год.

Субота – з 12.00 год. – 22.00 год.

                         Обідня перерва з 16.00 год. – 18.00 год.

Неділя   – з 12.00 год. – 22.00 год.

Директор: Пілющак Анна Теодорівна (тел.: 0934359691)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 12.00 год. – 22.00 год.

                         Обідня перерва з 16.00 год. – 18.00 год.

Середа –  з 12.00 год. – 22.00 год.

                         Обідня перерва з 16.00 год. – 18.00 год.

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 12.00 год. – 22.00 год.

                         Обідня перерва з 16.00 год. – 18.00 год.

Субота – з 12.00 год. – 22.00 год.

                         Обідня перерва з 16.00 год. – 18.00 год.

Неділя   – з 12.00 год. – 22.00 год.

                         Обідня перерва з 16.00 год. – 18.00 год.

Художній керівник: Шиманська Степанія Степанівна (тел.: 0984503093)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 15.00 год. – 21.00 год. (Філія с. Кнісело)

Середа – з 10.00 год. – 16.00 год. (Палац культури)

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 09.00 год. – 15.00 год. (Палац культури)

Субота – з 16.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Кнісело)

Неділя (кожна перша та третя місяця) – з 14.00 год. – 20.00 год.

Неділя (кожна друга та четверта місяця) – з 16.00 год. – 22.00 год.

                                                                                 (Філія с. Кнісело)

Художній керівник: Медвецька Ганна Михайлівна (тел.: 0961228381)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 18.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Орішківці)

Середа – з 16.00 год. – 20.00 год. (Палац культури)

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 15.00 год. – 19.00 год. (Палац культури)

Субота – з 18.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Орішківці)

Неділя (кожна перша та третя місяця) – з 14.00 год. – 18.00 год.

Неділя (кожна друга та четверта місяця) – з 18.00 год. – 22.00 год.

                                                                                  (Філія с. Орішківці)

Завідувач відділу з методичної роботи: Крайківська Марія Степанівна (тел.: 0630166889)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 15.00 год. – 21.00 год. (Філія с. Бертишів)

           Обідня перерва з 14.00 год. – 15.00 год.

Середа – з 15.00 год. – 21.00 год. (Палац культури)

           Обідня перерва з 14.00 год. – 15.00 год.

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 09.00 год. – 15.00 год. (Палац культури)

           Обідня перерва з 15.00 год. – 16.00 год.

Субота – з 16.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Бертишів)

           Обідня перерва з 14.00 год. – 16.00 год.

Неділя (кожна перша та третя місяця) – з 15.00 год. – 21.00 год.

           Обідня перерва з 14.00 год. – 15.00 год.

Неділя (кожна друга та четверта місяця) – з 16.00 год. – 22.00 год.

           Обідня перерва з 15.00 год. – 16.00 год.         (Філія с. Бертишів)

Методист з вокально-хорового жанру: Бурда Богданна Ярославівна (тел.: 0934857011)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 15.00 год. – 21.00 год. (Філія с. Репехів)

Середа – з 10.00 год. – 16.00 год. (Палац культури)

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 09.00 год. – 15.00 год. (Палац культури)

Субота – з 16.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Репехів)

Неділя (кожна перша та третя місяця) – з 14.00 год. – 20.00 год.

Неділя (кожна друга та четверта місяця) – з 16.00 год. – 22.00 год.

                                                                                  (Філія с. Репехів)

Методист з театрального жанру: Цуприк Ольга Миколаївна (тел.: 0634332881)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 15.00 год. – 21.00 год. (Філія с. Трибоківці)

Середа – з 10.00 год. – 16.00 год. (Палац культури)

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 09.00 год. – 15.00 год. (Палац культури)

Субота – з 16.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Трибоківці)

Неділя (кожна перша та третя місяця) – з 14.00 год. – 20.00 год.

Неділя (кожна друга та четверта місяця) – з 16.00 год. – 22.00 год.

                                                                                 (Філія с. Трибоківці)

Методист з фольклорного жанру: Павлів Галина Іванівна (тел.: 0932698552)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 15.00 год. – 21.00 год. (Філія с. Баківці)

Середа – з 10.00 год. – 16.00 год. (Палац культури)

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 09.00 год. – 15.00 год. (Палац культури)

Субота – з 16.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Баківці)

Неділя (кожна перша та третя місяця) – з 14.00 год. – 20.00 год.

Неділя (кожна друга та четверта місяця) – з 16.00 год. – 22.00 год.

                                                                                  (Філія с. Баківці)

Методист з хореографічного жанру: Турчин Ольга Степанівна (тел.: 0633930757)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 16.00 год. – 20.00 год.

Середа – з 16.00 год. – 20.00 год.

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 16.00 год. – 20.00 год.

Субота – з 18.00 год. – 22.00 год.

Неділя  – з 16.00 год. – 20.00 год.

Культорганізатор: Неупокоєва Ганна Ільківна (тел.: 0639648901)

Понеділок – вихідний.

Вівторок – з 15.00 год. – 21.00 год. (Філія с. Старі Стрілища)

Середа – з 12.00 год. – 19.00 год. (Палац культури)

                         Обідня перерва з 15.00 год. – 16.00 год.

Четвер – вихідний.

П’ятниця – з 12.00 год. – 19.00 год. (Палац культури)

                         Обідня перерва з 15.00 год. – 16.00 год.

Субота – з 16.00 год. – 22.00 год. (Філія с. Старі Стрілища)

Неділя (кожна перша та третя місяця) – з 16.00 год. – 22.00 год.

Неділя (кожна друга та четверта місяця) – з 16.00 год. – 22.00 год.

                                                                                  (Філія с. Старі Стрілища)

Прибиральник: Гудиш Наталія Іванівна.