Новострілищанська громада
Жидачівський район, Львівська область

Сторінка на стадії наповнення.

Обери свого лікаря, до якого завжди можна звернутись за допомогою

Дата створення: 13:39 27.04.2018

Шановні пацієнти!

Діти пільгових категорій з Новострілищанської ОТГ оздоровились у Міжнародному дитячому центрі "Артек"

Дата створення: 11:27 27.04.2018

Днями, з оздоровлення та віпочинку, повернулись діти пільгових категорій Новострілищанської ОТГ. Діти, які потребують особливої уваги та підтримки, оздоровлювались в Міжнародному дитячому центрі "Артек", у с. Пуща Водиця на Київщині. 

Прийміть дитину в родину! Станьте патронатними вихователями.

Дата створення: 16:49 11.04.2018

Патронатні сім’ї  

Працівники Новострілищанської ОТГ, напередодні Великодня, відвідали дитячий будинок сімейного типу в с. Володимирці Жидачівського району

Дата створення: 15:40 11.04.2018

Селищний голова Галина Козяр та працівник з питань соціального захисту Новострілищанської селищної ради Оля Копичин, напередодні Великодня, відвідали, з подарунками, дитячий будинок сімейного типу в с. Володимирці Жидачівського району, у якому проживає дитина позбавлена батьківського піклування з смт. Нові Стрілища. 

З першого квітня в Україні вступає в силу щорічна заборона на вилов риби

Дата створення: 10:21 03.04.2018

З першого квітня в Україні вступає в силу щорічна заборона на вилов риби, адже розпочинається нерест. Згідно з Наказом Держрибагентства України "Про заходи щодо встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України в 2018 році", з урахуванням погодження Інституту рибного господарства НААН України з метою охорони водних біоресурсів в період їх природнього відтворення в рибогосподарських водних об'єктах, вводиться заборона на лов всіх видів риби в період з 1 квітня по 10 червня 2018 року. Винятком є любительське рибальство на один гачок виключно з берега в окремих місцях.  Для Жидачівського району дозволеними місцями лову на один гачок є; р. Стрий; - м. Жидачів – від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачів. р. Дністер; - між селами Дем’янка-Наддністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони; - від с.Молотів до впадіння р.Луг по лівому березі; - від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстані 500 м по лівому березі; - від підвісного моста в с.Голешів вниз по течії на відстані 500м по лівому березі; - від автомобільного моста смт. Журавно по правому березі до впадіння в р. Свіча; Усі інші водойми є закритими для рибальства. Штрафи починаються від 170 грн. також рахуватиметься кожна добута риба. Шановні рибалки, дайте спокійно пройти водним ресурсам цей важливий для них період!!!!

Не будьте байдужими! Повідомляйте про горіння рослинності пожежним!

Дата створення: 10:16 03.04.2018

Весна наближається і природа готується до оновлення! Але ті, хто спалює рештки сухої трави та іншої рослинності аж ніяк цьому не сприяють.

З метою належної підготовки до Великодня, 03 квітня 2018 року, у вівторок, на території Новострілищанської об'єднаної територіальної громади буде проводитись Весняна толока

Дата створення: 10:05 03.04.2018

З метою забезпечення на території об'єднаної територіальної громади чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня, 03 квітня 2018 року, у вівторок, на території Новострілищанська об'єднана територіальна громада буде проводитись Весняна толока.

Інформація про підтримку галузі тваринництва

Дата створення: 17:05 16.03.2018

Доводимо до відома фізичних осіб, що  відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107, фізичним особам надається дотація на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Обслуговування населених пунктів Новострілищанської ОТГ дільничним офіцером поліції сектору превенції патрульної поліції Жидачівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області

Дата створення: 11:49 03.03.2018

Населені пункти Новострілищанської ОТГ обслуговуються старшим дільничним офіцером сектору превенції патрульної поліції Жидачівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, майором поліції,  Краївським Ігором Петровичем.