Новострілищанська громада
Жидачівський район, Львівська область

Сторінка на стадії наповнення.

Львівський ЦРМС допомагає громадам залучати молодих спеціалістів

Дата створення: 11:06 03.07.2018

Сьогодні, 3 липня у Новострілищанській ОТГ підписали угоду про співпрацю, пов’язану із залученням молодих спеціалістів до роботи у громаді.Вперше студент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту університету «Львівська політехніка» розпочне переддипломну магістерську практику з публічного управління та адміністрування у Новострілищанській ОТГ.

Молодь, долучайся, пропонуй, реалізуй!

Дата створення: 09:48 13.06.2018

На території Новострілищанської ОТГ працівники культури та селищна рада розглядають можливість проведення етно-фестивалю у нашій громаді. 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ!!!

Дата створення: 12:06 21.05.2018

Обери свого лікаря, до якого завжди можна звернутись за допомогою

Дата створення: 13:39 27.04.2018

Шановні пацієнти!

Діти пільгових категорій з Новострілищанської ОТГ оздоровились у Міжнародному дитячому центрі "Артек"

Дата створення: 11:27 27.04.2018

Днями, з оздоровлення та віпочинку, повернулись діти пільгових категорій Новострілищанської ОТГ. Діти, які потребують особливої уваги та підтримки, оздоровлювались в Міжнародному дитячому центрі "Артек", у с. Пуща Водиця на Київщині. 

Прийміть дитину в родину! Станьте патронатними вихователями.

Дата створення: 16:49 11.04.2018

Патронатні сім’ї  

Працівники Новострілищанської ОТГ, напередодні Великодня, відвідали дитячий будинок сімейного типу в с. Володимирці Жидачівського району

Дата створення: 15:40 11.04.2018

Селищний голова Галина Козяр та працівник з питань соціального захисту Новострілищанської селищної ради Оля Копичин, напередодні Великодня, відвідали, з подарунками, дитячий будинок сімейного типу в с. Володимирці Жидачівського району, у якому проживає дитина позбавлена батьківського піклування з смт. Нові Стрілища. 

З першого квітня в Україні вступає в силу щорічна заборона на вилов риби

Дата створення: 10:21 03.04.2018

З першого квітня в Україні вступає в силу щорічна заборона на вилов риби, адже розпочинається нерест. Згідно з Наказом Держрибагентства України "Про заходи щодо встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України в 2018 році", з урахуванням погодження Інституту рибного господарства НААН України з метою охорони водних біоресурсів в період їх природнього відтворення в рибогосподарських водних об'єктах, вводиться заборона на лов всіх видів риби в період з 1 квітня по 10 червня 2018 року. Винятком є любительське рибальство на один гачок виключно з берега в окремих місцях.  Для Жидачівського району дозволеними місцями лову на один гачок є; р. Стрий; - м. Жидачів – від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачів. р. Дністер; - між селами Дем’янка-Наддністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони; - від с.Молотів до впадіння р.Луг по лівому березі; - від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстані 500 м по лівому березі; - від підвісного моста в с.Голешів вниз по течії на відстані 500м по лівому березі; - від автомобільного моста смт. Журавно по правому березі до впадіння в р. Свіча; Усі інші водойми є закритими для рибальства. Штрафи починаються від 170 грн. також рахуватиметься кожна добута риба. Шановні рибалки, дайте спокійно пройти водним ресурсам цей важливий для них період!!!!

Не будьте байдужими! Повідомляйте про горіння рослинності пожежним!

Дата створення: 10:16 03.04.2018

Весна наближається і природа готується до оновлення! Але ті, хто спалює рештки сухої трави та іншої рослинності аж ніяк цьому не сприяють.