Новострілищанська об'єднана територіальна громада

УВАГА! Важлива інформація...

Дата: 02.03.2018 10:42
Кількість переглядів: 49

У зв'язку із поганими погодніми умовами, на території Новострілищанської ОТГ діє центр тимчасового проживання, для жителів громади, які потрапили у складні життєві обставини та їхні житлові будинки не опалюються.

Правила перебування прості, але обов'язкові: потрібно звернутись в селищну раду, після звернення працівники з медичним персоналом виїдуть на місце проживання, де проведуть акт обстеження житлового будинку та, при потребі, негайно доставлять постраждалу особу до центру, де вона також буде забезпечена безкоштовною їжею та всім необхідним.

Також звертаємося до небайдужим людей та просимо звернутись в селищу раду, якщо ваші сусіди чи знайомі перебувають у важких обставинах та потерпають від холоду.

Контактний телефон: +38 (032) 396 91 30