Новострілищанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника відділу освіти

Дата: 25.07.2017 11:10

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника відділу освіти:

1. Наявність громадянства України.
2. Наявність повної вищої педагогічної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста....
3. Стаж роботи за фахом на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах у навчальних закладах не менше 5 років.
4. Вільне володіння державною мовою.
5. Повинен знати: основи державного управління, економіки та управління персоналом; нормативно-правові акти, які регулюють питання розвитку сфери освіти.
6. Володіння основними навиками роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.
Необхідні документи для участі у конкурсі:
- Заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4*6, копія документа про освіту, копія паспорта;
- електронна декларація;
- медична довідка затверджена Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 30.07.2012 року №578.
Термін подання заяв від 14.07.2017 року до 11.08.2017 року.
Для подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування звертатись у Новострілищанську селищну раду, за адресою: смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, 12. тел.: (032) 39-69-330; e-mail: novistrylyshcha@ukr.net