09 лютого відбудеться семінар для працівників сфери культури та жителів громади

Дата: 08.02.2018 12:18

09 лютого 2018 року у Новострілищанській ОТГ відбудеться семінар на тему "Громада, як можливість для закладів культури, Народних домів, бібліотек та музеїв" для працівників сфери культури та жителів громади, яким не байдужий розвиток культурної галузі в ОТГ, за підтримки Львівського центру розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС).

Реформи, пов’язані з децентралізацією, є певним викликом для багатьох закладів культури, які мають знайти своє місце, окреслити шляхи подальшого існування та визначити нові напрями і форми надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних і дозвіллєвих послуг. Під час семінару будуть розглянуті проблемні питання, з якими стикається громада та спільно будуть обговорені шляхи їх вирішення.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати семінар, який понен стати значним поштовхом для розвитку галузі культури на території нашої ОТГ. Адже, громада, яка відбудеться як громада культурна, обов'язково відбудеться як громада спроможна!

Місце проведення: Актовий зал Новострілищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Новострілищанської селищної ради.

Час проведення: поч. о 13.00 год.