Обери свого лікаря, до якого завжди можна звернутись за допомогою

Шановні пацієнти!

Заклад "Новострілищанська амбулаторія загальної практики -  сімейної медицини" Новострілищанської селищної ради підключено до системи "Електронне здоров'я". Тепер Тут можна обрати свого лікаря!!!

Сімейні лікарі, які надають первинну медичну допомогу у Новострілищанській АЗПСМ:

Івашко Леся Іванівна - сімейний лікар;

Ружніцька Людмила Вацлавівна - сімейний лікар.

Щоб обрати свого лікаря, потрібно: взяти паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон і прийти до фахівця та підписати з ним декларацію. Для обрання лікаря дитині (педіатра) необхідно взяти ще свідоцтво про її народження. Дитину приводити необов’язково. Декларацію з лікарем в цьому випадку підписує один з батьків або інший законний представник дитини.

До обов’язків вашого лікаря входить: лікування та обстеження, призначення необхідних аналізів, направлення до профільних спеціалістів, вакцинація, профілактика захворювань, видача рецептів, медичних довідок та лікарняних листків.