Львівський ЦРМС допомагає громадам залучати молодих спеціалістів

Сьогодні, 3 липня у Новострілищанській ОТГ підписали угоду про співпрацю, пов’язану із залученням молодих спеціалістів до роботи у громаді.Вперше студент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту університету «Львівська політехніка» розпочне переддипломну магістерську практику з публічного управління та адміністрування у Новострілищанській ОТГ.

Завдяки такій співпраці, студенти можуть застосувати свої здобуті теоретичні вміння, а громада отримає спеціаліста зі свіжим поглядом і сучасними баченням на розвиток.

«Це гарна можливість для громади отримати фахівця з інноваційними підходами в управлінні, побудові комунікаційної системи та ефективного використання фінансових ресурсів громади», - наголосила заступниця завідувача кафедри АФМ Олена Білик.

Окрім поточної роботи, завданням студента під час проходження практики, буде написання проекту на міжнародний грант, зважаючи на потенціал громади.

За словами експерта з регрозвитку Львівського ЦРМС Зеновія Сірика, саме ця практична складова угоди позитивно відзначиться на розширенні фінансових можливостей громади і суттєво посприяє реалізації розвиткових планів ОТГ.

Окрім Новострілищанської громади, до кінця місяця ще одна громада Львівщини отримає молодого спеціаліста.