У ККЗ "Палац культури Новострілищанської ОТГ", для проведення концертів та розважальних заходів, придбали акустичну систему

Дата: 30.07.2018 11:00

В житті кожної людини, музика відіграє важливу роль,когось вона заспокоює, когось надихає, комусь підіймає настрій, а комусь дух, музика навіть має лікувальні властивості. Тому, щоб глядачі могли насолоджуватися чудовими звуками музичних інструментів, мелодійними голосами талановитих співаків, відчувати той чарівний світ музичних звуків, збагачуючи матеріально-технічну базу закладів культури ОТГ, Новострілищанською селищною радою, для ККЗ "Палац культури Новострілищанської ОТГ" було придбано якісну акустичну систему. Тепер концерти та розважальні заходи на території ОТГ стануть гучними та захоплюючими, а учасники матимуть змогу на високому рівні продемонстрували свої вокальні дані.