Завдяки ініціативі селищного депутата З.Змислого та спільній праці жителів громади в селі Репехів з’явиться дитячий майданчик

Дата: 05.10.2018 14:27

У селі Репехів Новострілищанської ОТГ з’явиться новий і поки єдиний у селі дитячий ігровий майданчик. І станеться це завдяки виділенню бюджетних коштів з Новострілищанської селищної ради та старанню місцевих жителів.

«До підготовки та встановлення дитячого майданчика залучилось чимало людей, серед виконавців робіт чимало молоді. Приємно бачити результат роботи цілої громади. Колективні справи надзвичайно об’єднують односельчан. Подяку за організацію хочу висловити нашому депутату селищної ради, координатору робіт Зеновію Змислому, з ініціативи та допомоги якого буде встановлено новий дитячий майданчик. Ну, і особлива вдячність усім людям, які долучалися до виконання робіт». - розповідає голова громади Галина Козяр.

Що стосується урочистого відкриття майданчика, то дата неймовірного свята в селі Репехів буде оприлюднена згодом, як тільки всі роботи будуть підготовлені та виконані.