Новострілищанська ОТГ виділила кошти на закупівлю інсуліну

Дата: 05.10.2018 18:52

Новострілищанська селищна рада, 27 вересня, під час чер­го­вої се­сії,  пе­ред­ба­чила кошти на за­ку­пів­лю ме­дич­но­го пре­па­ра­ту інсулін.

У звязку із проблемою, на державному рівні, за­без­пе­чи­ти лі­ка­ми ін­су­лі­но­за­леж­них осіб, депутати селищної ради, на черговій сесії, радились, як вирішити дану проблему у ОТГ. Ад­же від­сутність пре­па­ра­ту мо­же приз­вес­ти до ле­таль­­них нас­лід­ків, особ­ли­во це сто­су­єть­­ся ді­тей. Аби за­без­пе­чи­ти пацієнтів хво­рих на цук­ро­вий ді­абет жит­тє­во не­об­хідним пре­па­ра­том, Новострілищанська селищна рада ви­ді­ли­ла кош­ти на його прид­бання. Від­так, селищною радою було підписано договір з Аптекою «Arta», на  від­шко­ду­ван­ня вит­рат, пов’яза­них з від­пуском лі­карсь­ких за­со­бів бе­зоп­латно і на піль­го­вих умо­вах гро­ма­дя­нам, які ма­ють на це пра­во від­по­від­но до за­ко­но­давс­тва.

Повідомляємо жителів Новострілищанської ОТГ, що отримати препарат інсулін, можна, з 10 жовтня, у Аптеці «Арта» за адресою: м. Жидачів, вул. М.Грушевського, 64а. Ліки видаватимуться лише за наявності рецепта районного ендокринолога.