Інспектор праці у Новострілищанській ОТГ

Дата: 12.10.2018 16:01

У Новострілищанській об'єднаній територіальній громаді працює інспектор праці

З набуттям чинності Порядку здійснення державного контролю та нагляду за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, зросла відповідальність за порушення вимог законодавства про працю.

3 метою забезпечення реалізації зазначених повноважень у Новострілищанській об’єднаній територіальній громаді, 11 жовтня, начальник Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Григорій Ніколайчук вручив службове посвідчення  інспектору праці Новострілищанської селищної ради Вересу Роману Михайловичу.

В обов'язки інспектора праці входить здійснювати державний контроль за дотриманням законодавства про працю та  здійснювати державний контроль за дотриманням законодавства про зайнятість в частині дотримання прав громадян під час прийому на роботу працівників та під час їх звільнення з роботи.

Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.

.