У Нових Стрілищах відкрили меморіальну таблицю та освятили пам'ятний хрест

Дата: 02.11.2018 15:26

У смт. Нові Стрілища відбулося урочисте відкриття меморіальної таблиці "Борцям за волю України", з нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР,  у центрі населеного пункту, та освячення пам’ятного хреста (в рамках обласної програми) на вшанування полеглих захисників ЗУНР на селищному кладовищі.

Фото без описуУрочистості розпочали із спільного виконання Гімну України. Право відкрити меморіальну таблицю було надано секретарю селищної ради Наталії Кучер та директору Палацу культури Анні Пілющак.

Отець Василь Прищ, адміністратор парафії Успіння Пресвятої Богородиці смт. Нові Стрілища, провів церемонію освячення меморіальної таблиці та висловив слова вдячності присутнім за спільну молитву на вшанування пам’яті борців.

Депутат ради Іван Іванович Ревуцький у своєму виступі розповів про історичні події, які відбувалися 100 років тому.

Яскравим наповненням урочистостей став виступ аматорського вокального ансамблю «Стрільчиці» Палацу культури Новострілищанської ОТГ.

Опісля всі вирушили на місцеве кладовище, де місцевий парох освятив пам’ятний хрест, який встановили Стрільцям Української Галицької Армії героїчно полеглим у боротьбі за волю України у 1918-1919 роках.