Літературно-мистецький вечір з нагоди 100-річчя ЗУНР відбувся у Публічній бібліотеці Новострілищанської ОТГ

Дата: 09.11.2018 17:44

Перше листопада було, є і залишиться однією з найбільших подій в українській історії. Саме тоді, 1 листопада 1918 р. на стародавній ратуші Львова вперше замайорів національний синьо-жовтий стяг та після шести століть іноземного поневолення Західноукраїнських земель виникла національна українська держава, яка стала іменувати себе Західноукраїнська Народна Республіка.

З нагоди 100-річчя ЗУНР в КЗ "Публічна бібліотека Новострілищанської ОТГ" в с.Баківці, 2 листопада, відбувся літературно-тематичний вечір. На заході були присутні учні Баківської філії Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя, працівники закладів культури та жителі громади. Присутні з захопленням слухали вірші, присвячені подіям 100-літньої давнини та переглянули фільм «Холодний Яр. Воля України - або смерть». Директор Публічної бібліотеки Олександра Кухар у своїй промові висвітлила події, які відбувалися в період існування ЗУНР. Після закінчення заходу школярі з бібліотекарями вшанували пам'ять героїв та спільно з всіма присутніми виконали патріотичну пісню "Ой у лузі червона калина".