У Новострілищанській ОТГ діятиме Центр соціального обслуговування

Дата: 04.12.2018 15:19

З 1 січня 2019 року у Новострілищанській об'єднаній територіальній громаді діятиме КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)».

Основними завданнями  Центру  є:

• Виявлення громадян які потребують сторонньої допомоги.
  • Забезпечення якісного надання соціальних послуг.
  • Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді.
  • Здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах.
  • Надання інформаційних та консультаційних послуг громадянам, котрі опинились у складних життєвих обставинах.
  • Здійснення соціального супроводу прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та патронатних сімей.
  • Запобігання та протидія домашньому насильству, насильству за ознакою статті та надання соціальних послуг особам, які потерпіли від насильства в сімї.

На надання соціальних послуг в центрі матимуть право:

• Громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги і визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ.
  • Громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
  • Сім’ї, діти та молодь, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
  •  Учасники АТО.
  • Прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу,опікунські сім’ї в яких виховуються діти-сироти та патронатні сім’ї.
  •  Діти з інвалідністю.
  • Постраждалі особи від вчинення насильства.

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надаватиме такі соціальні послуги:

1. догляд вдома.
  2. консультування;
  3. інформаційні послуги;
  4. представництво інтересів;
  5. посередництво (медіація);
  6. соціально-економічні (у формі надання натуральної чи грошової допомоги);
  7. інші соціальні послуги.

Адреса закладу: 81714, Львівська область, Жидачівський район, смт. Нові Стрлища,  вул. Шевченка, буд.12.