СЛУЖБУ У СПРАВАХ ДІТЕЙ створили у Новострілищанській ОТГ

Дата: 15.12.2018 14:10

Фото без описуВ Новострілищанській об’єднаній територіальній громаді створили Службу у справах дітей, яка з 1 січня 2019 року розпочне свою роботу у сфері захисту прав дітей.

Основними завданнями служби є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території ОТГ у сфері соціального захисту дітей.

«Реформа децентралізації передбачає передачу повноважень на місця, у тому числі, в сфері захисту прав дітей. Тому в нашій ОТГ ми вирішили створити Службу у справах дітей, яка буде забезпечувати послуги, максимально наближені до конкретної дитини, і спрямовані на благополуччя та її безпеку, а також своєчасне втручання у певну ситуацію для запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень», – зазначила селищний голова Галина Козяр.