Всеукраїнськоа акція #STOP_SEXтинг

Дата: 05.02.2019 17:36

#stop_sexтинг і #ранок_урок.
З метою захисту дітей в Інтернеті, Новострілищанська ОТГ приєдналась в День безпечного Інтернету (5 лютого 2019 року) до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг

«Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

Урок на таку тему начальник Служби у справах дітей Новострілищанської ОТГ Олена Став'яж провела, сьогодні, у Новострілищанському ліцеї ім. Миколи Лебедя, серед учнів 10-11 класів.

Під час лекції, учням роз'яснено поняття "секстінг" та "онлайн грумінг", діти дізнались як убезпечити себе під час перебування в інтернет мережі та де можна отримати допомогу в разі потрапляння в неприємну ситуацію.

Учні на уроці брали активну участь, задавала змістовні запитання та ділились думками.

"Я приємно вражена активністю дітей, відкритістю до бесіди та цікавими ідеями щодо допомоги друзям, які потрапили у ситуацію пов'язану із секстінгом" - зазначила О.Став'яж

5 лютого - День безпечного Інтернету

Мета цього дня - залучити до дій кожного, хто працює над створенням безпечного онлайн-простору для всіх користувачiв, зокрема - дiтей.