Відбулась оперативна нарада у голови громади Галини Козяр

Дата: 20.02.2019 15:40

19 лютого селищний голова Новострілищанської об’єднаної територіальної громади Галина Козяр провела оперативну нараду з працівниками апарату селищної ради, керівниками структурних підрозділів та комунальних установ. Одним із основних питань, яке було обговорено на нараді - питання підготовки  звітно-аналітичних матеріалів щодо діяльності громади у 2018 році та перспектив розвитку у 2019.

На нараді розглядались питання про роботу КНП «НАЗПСМ» та КП «Нові Стрілища», проведення ОБГОВОРЕННЯ ПЛАНІВ РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НОВОСТРІЛИЩАНСЬКОЇ ОТГ та інші нагальні питання.

За результатами розгляду питань наради голова громади надала відповідні доручення працівникам, а саме:

• сформувати склад комісії для виїзду по території на Обговорення, відповідно до графіку;
  • щоденно моніторити ситуацію по території та вживати необхідних заходів щодо недопущення надзвичайних ситуацій;
  • отримати пропозиції від депутатів, членів виконавчого комітету та жителів громади, щодо напрямків розвитку населених пунктів громади на 2019 рік.Фото без описуФото без опису