12 березня відбудеться звіт селищного голови Новострілищанської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 05.03.2019 15:53

У вівторок, 12 березня, у приміщенні Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя, за адресою: смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, 12,  голова Новострілищанської селищної об'єднаної територіальної громади Галина Козяр прозвітує про  2018 рік роботи.

Селищний голова розкаже, що встигла реалізувати за 2018 рік разом з командою та про плани та перспективи розвитку громади на 2019 рік у всіх сферах.

Також на зустрічі з селищним головою жителі громади зможуть дізнатись про повноваження органів місцевого самоврядування, реформи освіти та медицини, створення нових підрозділів ради та про роботу вже існуючих, як формується бюджет громади та інше.

Запрошуємо жителів громади, депутатів селищної ради, членів виконавчого комітету, керівників підприємств та установ!