12 березня - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Новострілищанській селищній раді

12 березня 2019 року

адміністративна будівля

Новострілищанської селищної ради

відчинить свої двері всім бажаючим

- Хіба ви колись були закритими? - запитаєте Ви.

- Ні! Адже відкритість до конструктивного діалогу - це властива риса саме Новострілищанської ОТГ, - відповімо ми вам. Цьому є підтвердження: три роки успішної співпраці громадськості з селищною радою.

Саме цього дня всім, кому цікаво побачити із середини процеси місцевого самоврядування, відчути на собі те навантаження, яке мають спеціалісти селищної ради, - ця можливість буде надана. Декому здається, що "ніхто нічого не робить" - тому в першу чергу запрошуємо вас прийти і на власні очі переконатися в протилежному.

Чекаємо на вас з 9-ї до 17-ї години включно за адресою:

смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, 12.

Також цього дня відбудеться:

• Особистий прийом селищного голови;
  • Ознайомлення старшокласників Новострілищанського ліцею з діяльністю та послугами селищної ради,  з метою сприяння професійному самовизначенню молоді.
  • Опрацюння Стратегії розвитку Новострілищанської селищної об’єднаної  територіальної громади на період до 2025 року.
  • Звіт голови селищної ради за 2018 рік та перспективи розвитку на 2019 рік о 17.00 год. (приміщення актового залу Новострілищанського ліцею, адреса: смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, буд.9).

На місці Ви зможете ознайомитесь з роботою працівників  та особисто матимете можливість написати відгук чи зауваження про роботу ради. Анкети та скринька знаходитимуться в приміщенні селищної ради.

Маєте ідеї, як покращити життя в громаді? Прийдіть і поговоримо про них. Нам важливо почути кожного!