У Новострілищанській ОТГ відбувся День відкритих дверей

Дата: 18.03.2019 14:17

12 березня 2019 р. у Новострілищанській селищній раді обєднаної територіальної громади відбувся «День відкритих дверей». Гостями селищної ради стали старшокласники Новострілищанського ліцею імені Миколи Лебедя, які мали можливість ознайомитись з діяльністю та послугами селищної ради, діяльність КНП "НАЗПСМ" та ДНЗ "Берізка",  з метою сприяння професійному самовизначенню.

Фото без описуФото без описуФото без опису

В ході заходу учні ознайомилися з роботою апарату селищної ради та її структурних підрозділів,  з роботою сімейних лікарів амбулаторії та вихователів дошкільного закладу, старшокласники активно ставили запитання працівникам, а згодом і самі вливались в роль працівників та з задоволенням виконували поставлені завдання. Учні мали можливість побачити із середини процеси місцевого самоврядування, відчути на собі те навантаження, яке мають керівники та спеціалісти.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПісля плідного робочого дня, учнів було запрошено до зали для проведення підсумків заходу, старшокласники активно висловлювали ідеї, як покращити життя в громаді, а селищний голова Галина Козяр нагородила всіх  учасників «Дня відкритих дверей» грамотами.