Дата: 15.04.2019 20:13

Інформація про можливі соціальні гарантії та медичне обслуговування військовослужбовців,які служили в Афганістані.

Соціальні гарантії військовослужбовців, які  приймали участь в бойових діях в Афганістані, визначаються Законом України « Про статус ветеранів   війни та гарантії їх соціального захисту»        .

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року  № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» визначені соціальні норми на які надаються пільги при оплаті за житлово-комунальні послуги основні з яких викладені у додатку 2.

Відповідно до інформації. Наданої охорони здоров»я в КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім.Ю.Липи» постійно проводиться  медичне забезпечення Військовослужбовців,які служили в Афганістані та членів сімей загиблих, а  також в госпіталі  можна  отримати путівки та інформацію щодо їх наявності для реабілітаційного лікування в Українському державному медико-соціальному центрі (с.Циблі Київської області ), санаторно-курортних закладах України та Українському госпіталі для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна».