ВЕЛИКОДНІ ПАКУНОЧКИ ОТРИМАЛИ ПОТРЕБУЮЧІ У НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 25.04.2019 20:17

З настанням Пасхальних днів ми спрямовуємо наші молитви на добрі справи та світлі помисли. Це найкращий час підтримати знедолених, подарувати їм нашу увагу, милосердя та християнську любов.
          З нагоди великого свята Воскресіння Христового, на території Новострілищанської об'єднаної територіальної громади продиться благодійна акція "Допоможи тим, хто потребує"!  Селищна рада, за підтримки ТОВ "Вінал Агро", роздаЛА майже 100 продуктових наборів, до яких увійшли паска, ковбаса олія.  Великодні пакуночки отримали незахищені версти населення: одинокі громадяни, сім’ї, які проживають в складних життєвих обставинах, діти позбавлені батьківського піклування, діти-сироти та діти-інваліди.

Завдяки працівникам селищної ради всі ці набори були доставлені в домівки потребуючих напередодні свята.

Приємно ділитись добром з ближніми!!!