Оздоровлення дітей пільгових категорій

Дата: 02.05.2019 11:52

Цього року розпочато вже другу зміну для оздоровлення дітей пільгових категорій.

Служба у справах дітей Новострілищанської селищнеої ради спільно з Управлінням соціального захисту населення Жидачівської РДА та Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення та відпочинку до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

З початку року, з території Новострілищанської громади, за рахунок коштів державного бюджету до цих закладів, які функціонують цілорічно, направлено вже 6 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення райдержадміністрацій чи Служби у справах дітей селищної ради.

Загальні умови для отримання путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія»: відсутність протипоказань за станом здоров’я; наявність карти щеплень; невикористання бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок у поточному році; вікова категорія – від 7 до 18 років.

Детальна інформація за посиланням

Телефон для довідок: 032 39 69 130 (Олена Ставяж)