З Днем Матері, дорогі МАТЕРІ!!!

Дата: 11.05.2019 15:55

Дорогі матері, щиро вітаю всіх Вас з одним із найпрекрасніших свят – Днем Матері!

Святкування Дня матері – це чудова можливість ще раз висловити свою вдячність нашим матерям. Адже немає любові відданішої і жертовнішої за материнську, і немає нічого сильнішого за мамину молитву.

Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої шани до жінки-матері.

Низький уклін і щира подяка Вам, Шановні Матері, за недоспані ночі, за тепло і невичерпну ласку, за терпіння, витримку і мудрість.

Щира вдячність і пошана багатодітним матерям Новострілищанської громади та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. Ви завжди були і залишатиметесь взірцем мужності, самопожертви, милосердя та довготерпіння.

Нехай здоровими і щасливими зростають ваші діти, онуки та правнуки, оскільки їхнє благополуччя – це спокій у ваших серцях.

З нагоди свята, від душі бажаю всім вам – здоров’я, жіночої вроди, уваги, любові, підтримки від рідних і близьких людей, професійної самореалізації та удачі!

Міцного здоров’я Вам, довгих літ життя і нехай у Ваших оселях завжди лунає щасливий дитячий сміх!

З найщирішими вітаннями, селищний голова Новострілищанської об'єднаної територіальної громади Галина Козяр!