Щаслива родина – міцна громада та країна!

Дата: 04.09.2019 15:31

У Нострілищанській громаді, 31 серпня, відбувся фестиваль сімї «Щаслива родина - міцна громада та країна». Учасників заходу привітали селищний голова Новострілищанської ОТГ Галина Козяр та почесні гості - міський голова Бібрської ОТГ Роман Гринус та секретар Рогатинської міської ради  Івано-Франківської області Галина Богун.

Основною метою фестивалю було наголосити на важливості розвитку сімейних цінностей, а також підтримати сім’ї, які проживають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та пропагувати сімейні форми влаштування дітей, об'єднавши державні інституції, бізнес, пресу та церкви навколо теми сім’ї.

«Ми хотіли подарувати людям свято, подарувати позитивні емоції. Людина щаслива тоді, коли має хороші, міцні і глибокі взаємини, адже це є найбільшою потребою кожної особистості. Тому ми хочемо піднімати авторитет сім’ї, авторитет батька, авторитет матері, допомагати, можливо, десь просто ідеями щодо того, як діти та батьки можуть проводити час разом, як вони спільно можуть вирішувати побутові негаразди. Та найголовніше  – популяризувати сімейні форми виховання, щоб якомога менше дітей опинялося в інтернатах. Тож якщо є люди, які готові стати батьками, вони мають знати, що в них є можливість взяти під своє виховання дитину і стати щасливою сім’єю» – зазначила голова Новострілищанської громади Галина Козяр.

Святкування розпочалося молебнем у церкві Успіння Пресвятої Богородиці смт. Нові Стрілища, опісля вихованці приватного закладу «Родинний дім «Жива перлина», що у с. Бортники, та діти громади пройшлись урочистою ходою центральною вулицею селища, від храму до головної сцени фестивалю, з синьо-жовтим та червоно-чорним прапором протяжність 20 м.

Фестиваль розпочався о 14 год. зі спільної молитви, яку прочитали священники Новострілищанського деканату Стрийської єпархії УГКЦ.

У концертній програмі взяли участь львівський гурт "МалДіви", заслужені артисти України Павло Доскоч та Андрій Заліско, аматорські колективи Новострілищанської ОТГ "Стрільчиці" та Тростянецької ОТГ "Калинове намисто», солісти Христина Шельвах, Юлія Кибало, Вікторія Масна, Ольга Борачок,  дитячі танцювальні колективи Палацу культури Новострілищанської ОТГ.

Учасниками фестивалю стали діти, які проживають у складних життєвих обставинах та діти, які виховуються в сім’ях опікунів та дитячих будинках. Діти цікаво та весело відпочивали, захоплено долучалися до майстер-класів, танцювали та веселились. Усіх учасників частували  українськими стравами та смачним кулішем.

«Фестиваль сім’ї подарував відвідувачам гарні враження та настрій, програма фестивалю була насиченою та цікавою для дорослих і дітей. У Новострілищанській громаді відбулось прекрасне радісне свято.  Сім'я - це найцінніше, що має людина. Турбота про дітей - це турбота про майбутнє нашої країни. Якщо діти щасливі - значить старання дорослих були не марними» - зазначила начальник Служби у справах дітей Новострілищанської селищної ради Олена Ставяж.

Також у  приміщенні Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя, з нагоди святкування Року родини, пройшов Міжобласний шаховий турнір,  переможцями якого стали Селядим Вадим (І місце)- Рогатинська ДЮСШ, Кобрій Андрій (ІІ місце) - смт. Гніздичів, Лисий Петро (ІІІ місце) - місто Рогатин, наймолодшим учасником стала Любов Олексин, найстаршим - Орест Турчин з смт. Нові Стрілища. Окрім цього, на гостей чекали ігрові та розважальні зони, атракціони, майстер-класи, фейс арт, фотозона, дитячі подарунки, аніматори, шоу велетнів, інформаційний майданчик "Лікар для кожної родини" та різні види активностей. Також охочі мали змогу придбати сувенірну продукцію із логотипом громади та фестивалю.

Варто зазначити, що захід організувала Новострілищанська об’єднана територіальна громада, за підтримки благодійників, зокрема БФ «Добре серце» Олега Канівця, «AgroGeneration», ТОВ «Ходорівський м’ясокомбінат», ТОВ «Дунапак-Україна», ПАФ «Кнісело», ФГ «Птиця», магазин «Євангеліна», магазин «Діжка», ФОП Василь Скорик, ФОП Ігор Богачевський, ФОП Наталія Сабала, ФОП Василь Мелех, ФОП Катерина Гарда, ФОП Любов Верес, ФОП Богдан Раб, ФОП Ірина Турчин, ФОП Оксана Штурипіта, ФОП Любов Чмир, ФОП Ростислав Тітик, ФОП Микола Репета.

На цьому добрі справи не закінчились – наступний крок – забезпечення необхідними речами дітей, які проживають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Допоможемо дітям стати ЩАСЛИВИМИ!!!