Зазвичай діти народжуються з маминого живота, а є діти — із серця!

Дата: 30.09.2019 17:10

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення.

30 вересня, коли весь християнський світ відзначає свято Віри, Надії, Любові та їхньої Матері Софії, в Україні відзначають національний День усиновлення. Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Гарантовані державою права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мають забезпечити їм гідне життя, але тільки в тому разі , коли ми – громадяни, небайдужі до дитячих доль допоможемо відкрити нові обрії  для малечі, яка має право на щасливе майбутнє.

День усиновлення є ще одним важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки. В цей день прийнято дякувати від імені всього суспільства усім причетним до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло “Чужих дітей не буває”.

Я дякую кожній родині, яка прийняла дитину-сироту і зробила її щасливою. З нагоди цього чудового свята хочеться побажати батькам і діткам перш за все міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.   Хай Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Пам’ятаєте що сказав Господь: «Приймаючий того, кого Я пошлю, Мене приймає» (Євангеліє від Іоанна 3:20).

Нехай кожна дитина буде щасливою у люблячій родині!

Начальник Служби у справах дітей

Новострілищанської селищної ради                                                                                          Олена Став'яж