АНОНС У Львові відбулось обговорення нового перспективного плану об`єднання територіальних громад

Дата: 04.10.2019 11:41

3 жовтня 2019 року в малій сесійній залі Львівської обласної ради (вул. В. Винниченка, 14) відбулось обговорення нового перспективного плану об`єднання територіальних громад за участі депутатів обласної ради, представників територіальних громад, депутатів місцевих рад Львівщини та громадськості.

Фото без описуУ заході взяли участь голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді Олег Панькевич, перший генеральний прокурор України, суддя Конституційного суду Віктор Шишкін, представники громад та експерти. Від Новострілищанської громади були присутні селищний голова Новострілищанської об'єднаної територіальної громади Галина Козяр, головний бухгалтер Любов Минурка, начальник Служби у справах дітей Олена Став'яж, депутат селищної ради Іван Ревуцький.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуНа зібранні виступили представники громад. За пропозицією Віталія Горбатенка, учасники зустрічі створили Комітет захисту прав громад, щоб координувати свої дії. Вони також вирішили скерувати звернення до ВРУ, КМУ, Львівської облдержадміністрації, облради, в якому вимагатимуть дотримання принципу добровільності, неприпустимості зміни правил в процесі реформи, врахування фінансових чинників, соціально-культурної інфраструктури при створенні ОТГ.