У Новострілищанському ліцеї імені Миколи Лебедя та його філіях пройшло свято першого дзвоника

Дата: 04.09.2019 14:06

2 вересня у Новострілищанському ліцеї ім. Миколи Лебедя та його Баківській та Квітневій філіях традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, яке сповістило учням, батькам та вчителям про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Фото без описуЗі словами привітань до учнів звернулась директор Турчин Оксана Михайлівна, яка наголосила, що ми навчаємося в ліцеї, сказала про великі здобутки у минулому навчальному році за результатами олімпіад та ЗНО, звернулась до всієї шкільної родини  з побажаннями успіхів у новому навчальному році.

«За останні два роки у Новострілищанському ліцеї та його філіях зробили чимало: утеплення фасаду, замінили вікна на енергозберігаючі, установили сучасну систему опалення, модернізували комп’ютерні класи, закупили меблі, обладнання та дидактичні матеріали для НУШ, завершили будівництво та облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям, забезпечили дітей бюджетним харчуванням, придбали новий школярик, проведено поточні та капітальні ремонти приміщень закладів освіти та благоустрій територій... Все це за рахунок коштів об’єднаної громади та частково залучених коштів.» - наголосила директор ліцею.

Цього року до навчання в ліцеї приступило 250 учнів, серед яких 23 першокласники, які переступили поріг нашого навчального закладу.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів, адже саме для них розпочалось цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Хай щастить тобі, першокласнику, у бурхливому ліцейному житті!

Нехай цей навчальний рік буде успішним для всіх ліцеїстів!

Ідіть вперед, не бійтесь перешкод –

Для вас відкриті всі наук дороги,

Ви – ліцеїсти,  і звання своє

Несіть із вчителем своїм до перемоги!