Найбільша міжнародна волонтерська організація AIESEC співпрацюватиме з Новострілищанською ОТГ у рамках проекту “Популяризуємо Україну разом”

Дата: 10.10.2019 16:32

Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Новострілищанський ліцей імені Миколи Лебедя" Новострілищанської селищної ради Львівської області став  учасником проекту в рамках міжнародної програми стажування «Global Volunteer» AIESEC.

Іноземці  з різних країн приїдуть в Новострілищанську ОТГ, щоб популяризувати нашу громаду та підвищити її туристичний потенціал.

В рамках проекту, волонтери проведуть кілька тижні в Новострілищанській громаді. Окрім цікавих екскурсій та знайомств, буде безліч цікавих активності для дітей, молоді та дорослих у формі симуляційних ігор та розмовного клубу, комунікація учасників відбуватиметься виключно англійською мовою 24/7, жителі громади зможуть дізнатися про культуру та традиції країн усього світу від їх представників та багато іншого. Завершиться співпраця проведенням масштабного фестивалю культур.

Мета візиту – популяризація нашої громади очима іноземних волонтерів.

Відкриваємо для себе цей безмежний світ та робимо його відкритим для інших!!!!