У Новострілищанській ОТГ відбудеться КОНКУРС МАЛЮНКІВ "Діти проти насильства!"

Дата: 24.10.2019 15:32

Служба у справах дітей Новострілищанської селищної ради проводить конкурс дитячого малюнку «Діти проти насильства!»

Фото без описуЗапрошуємо до участі дітей віком від 6 до 17 років. Конкурсні роботи надсилати до 15 листопада 2019 року включно. На переможців чекають подарунки. Урочисте нагородження переможців відбудеться 19 листопада 2019 року, у Всесвітній день попередження насильства над дітьми.

Конкурс проводиться за чотирма віковими категоріями:

для дітей віком від 4 до 6 років;

для дітей віком від 7 до 10 років;

для дітей віком від 11 до 15 років;

для дітей віком від 16 до 17 років (включно).

Олена Став'яж, начальник Служби у справах дітей, розповіла, що завдання конкурсу –  привернути увагу громадськості до проблеми насильства та застерегти майбутнє покоління від небезпеки. Питання профілактики насильства є вкрай важливим саме серед підростаючого покоління, тому у Новострілищанській ОТГ оголошений конкурс дитячого малюнка. Діти - це наше майбутнє, майбутнє – без насильства, сповнене тепла, позитиву, справжніх почуттів. Діти мріють, щоб люди любили, дбали і не кривдили один одного, і завдання дорослих – реалізувати дитячі мрії.

Роботи на конкурс слід надсилати до 15 листопада 2019 року до Служби у справах дітей Новострілищанської селищної ради, на адресу: 81714, смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка,12.

Е-mail:  sysdnovist@ukr.net Тел.: 032-69-39-130