Новострілищанська ОТГ виділила кошти на забезпечення своїх мешканців інсуліном

Дата: 01.11.2019 11:58

Новострілищанська селищна рада виділила кошти, з місцевого бюджету, на забезпечення своїх мешканців, хворих на цукворий діабет, ме­дич­ним пре­па­ра­том інсулін.

На території Новострілищанської громади проживають 9 інсулінозалежних осіб, на потреби яких передбачено 27 тис.грн., відтак 3 тис. грн. на одного хворого.

Від початку цього року існує проблема, на державному рівні, щодо  за­без­пе­чення лі­ка­ми ін­су­лі­но­за­леж­них осіб та недофінансування потреб людей, хворих на цукровий діабет, препаратами інсуліну. Така ситуація склалася тому, що держава від початку року профінансувала ці потреби лише частково. Аби за­без­пе­чи­ти пацієнтів хво­рих на цук­ро­вий ді­абет жит­тє­во не­об­хідним пре­па­ра­том, Новострілищанська селищна рада ви­ді­ли­ла кош­ти на його прид­бання уже вдруге цього року.

Повідомляємо жителів Новострілищанської ОТГ, що отримати препарат інсулін, можна лише за наявності рецепта сімейного лікаря або районного ендокринолога .