Селищний голова привітала з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва Новострілищанської ОТГ

Дата: 15.11.2019 18:00

Днями в Україні відзначали Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. У Новострілищанській ОТГ вже  стало гарною традицією вітати працівників галузі культури, які повсякчас своєю творчістю та любов’ю до обраної професії запалюють та зігрівають серця людей.

Саме тому, 12 листопада 2019 року, у приміщенні селищної ради відбулась урочиста нарада на яку завітали ті, хто  береже культурні традиції рідного краю.

Вітала колег із професійним святом голова Новострілищанської ОТГ Галина Козяр. В знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток культури, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, та з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Фото без описуФото без описуФото без описуПодякувавши усім за плідну співпрацю, селищний голова також обговорила з працівниками перспективи розвитку закладів культури на 2020 рік.