У НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ОТГ ЗАПРАЦЮЄ РЕЗЕДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 18.11.2019 18:06

Улюблене свято дітей наближається. Вже незабаром до них і до чемних дорослих завітає Святий Миколай. Мешканці Новострілищанської громади зможуть самі зайти в гості до святого зі своїми дітьми.
Офіційна  резиденція одного з найбільш улюблених українських святих запрацює в НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ОТГ 16 грудня. Працюватиме вона до 20 грудня з 14:00 до 18:00 години.

Ейфорія свята, чудес та віри у добро чекає на всіх, хто завітає до доброго Чудотворця. До зустрічі із малечею Миколай старанно готується – збирає листи від діток та ретельно їх читає. Кожна добра справа викликає у Святого щиру  посмішку, кожен непослух – віру в те, що малеча шкодує за своїм недобрим вчинком та готова виправитися у наступному році. А ще традиційно у Чудотворця для  діток є приготовлені гарні та смачні гостинці, їх отримають з рук доброго дідуся усі маленькі гості.

Вартість квитків – 50 грн. У вартість квитка входить вхід до резиденції та подарунок від Святого Миколая. Також у ціну входить фото з Миколаєм.

У резиденцію Святого Миколая безкоштовний вхід для дітей:
* з малозабезпечених сімей,
* які проживають у складних життєвих обставинах,
* сиріт,
* з інвалідністю,
* позбавлених батьківського піклування,
* які проживають у сім'ї учасника бойових дій,
* які проживають у сім'ї опікунів.

Через помічників Миколая батьки можуть передати настанови для дітей та власний подарунок, який святий особисто вручить дитині.

Також в резиденції працюватиме майстерня, де ельфи та ангели допомагатимуть малечі розфарбовувати цікаві святкові замальовки та проводитимуть майстер-класи.

Уже з 16 грудня малюки та дорослі матимуть змогу відчути новорічну атмосферу в казковому кабінеті Святого Миколая  і поспілкуватися зі справжнім Чудотворцем.

Розташована резиденція буде за адресою: смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, 12 (селищна рада).

У канцелярію Чудотворця можна зателефонувати за номером: 032 39 69 130, 0964054299 (Галина)

Організатори заходу запрошують  усіх охочих – жителів та гостей громади, з діточками завітати в Резиденцію Святого Миколая.

Фото з інтернету