ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ

Дата: 09.01.2020 15:54

Кабінет Міністрів України скасував обмеження монетизації пільг з оплати за житлово-комунальні послуги. Особи, які мають право на пільги з оплати за житлово-комунальні послуги відповідно до чинного законодавства, з 01 січня 2020 року зможуть у будь-який час перейти на готівкову форму отримання пільг. Раніше таким способом виплати пільг могли скористатися тільки ті пільговики, які подали відповідну заяву в структурні підрозділи соціального захисту населення до 15 жовтня.

Беручи до уваги вищевикладене, в разі, якщо пільговик бажає отримувати пільги готівкою, необхідно з 01 січня 2020 року подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення за місцем перебування на обліку, зазначивши реквізити особового рахунку, відкритого у банківській установі.

Пільга у готівці надаватиметься з наступного місяця після подання заяви.