СІМЕЙНІ ЛІКАРІ НОВОСТРІЛИЩАНСЬКОЇ ОТГ ЗАКЛИКАЮТЬ ПРИ ПЕРШИХ ОЗНАКАХ ХВОРОБИ НЕ ЛЕГКОВАЖИТИ, А ЗВЕРТАТИСЯ ДО МЕДИКІВ!

Дата: 17.03.2020 12:34

Через впровадження карантину в країні на спеціальний режим переходять медичні заклади, тому при перших проявах вірусних інфекцій не йти одразу в приймальню закладу охорони здоров’я, а спершу повідомити про це свого сімейного лікаря або викликати швидку допомогу.

Директор КНП «Новострілищанська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини», сімейні лікарі  та медпрацівники звертаються до мешканців громади з рекомендаціями перш за все для попередження захворювань дотримуватися основних профілактичних індивідуальних заходів.

Дотримуйтесь:

– гігієни рук – частого миття з рідким милом або обробка спиртовмісними антисептиками не рідше ніж раз на 3 години, та після кожного контакту з тваринами, відвідування громадських місць, використання туалету, прибирання, перед приготуванням їжі тощо;

– гігієни кашлю – прикриття роту та носа при кашлі та чханні зігнутою рукою в лікті або одноразовою серветкою, яку необхідно знешкодити відразу після використання;

– утримуватися від контактів з особами, що мають симптоми респіраторних захворювань – кашель, лихоманка, ломота в тілі, або збереження обов’язкової дистанції та обмеження часу при контакті (не менше 1 метра);

– утримуватися від дотиків обличчя руками.

Також сімейні лікарі наголошують – у разі виникнення симптомів захворювання, таких як лихоманка, кашель, ломота в тілі тощо, негайно викликайте лікаря.

Якщо ви захворіли і маєте невідкладну необхідність відвідати амбулаторію – проявіть повагу до оточуючих і одягніть маску та мінімізуйте контакти.

Контактні телефони сімейних лікарів КНП «НАЗПСМ» можна отримати за телефоном 067 390 12 48, окрім цього такі дані зазначені у підписаних між сімейним лікарем та пацієнтом договорах.

КНП "НЗПСМ" працює з 800 - 1700 год., з понеділка по п'ятницю,

черговий кабінет працюватиме у вихідні дні згідно з графіком:

Графік роботи чергового кабінету:
Вихідні та святкові дні 800 - 1400 год.

Адреса: 81412, Львівська область, смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, буд 14

Телефони: 067 390 12 48
E-mail: novistrilyshcha.ambulatoriya@gmail.com

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!