НОВОСТРІЛИЩАНСЬКА ОТГ виділила кошти на боротьбу з коронавірусом

Дата: 21.03.2020 09:36
Кількість переглядів: 1940

19 березня, з метою організації посиленого протиепідеміологічного режиму на території Новострілищанської ОТГ, відбулася позачергова сесія Новострілищанської селищної ради, на якій вирішено ряд важливих питань.

Фото без описуЗ бюджету селищної ради (ОТГ) скеровано 140 тис. грн. на потреби медицини у боротьбі проти епідемії коронавірусу, для лікарень та медиків, а саме:
КНП ЛОР "Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня" -  80 тис. грн.;
КНП "Жидачівська районна лікарня" - 60 тис.грн.
Також депутати селищної ради прийняли рішення заборонити діяльність організацій та установ на території громади,  на час карантину.

Депутати та члени виконавчого комітету взяли на себе відповідальність проводити роз'яснювальну роботу по території населених пунктів Новострілищанської ОТГ та повідомляти людей щоб без загальної потреби не виходити на вулицю. Депутати проінформую населення, аби при виникненні надзвичайної ситуації чи при нагальній потребі мешканці телефонували до голови громади, профільних працівників апарату ради, сімейних лікарів та медичних працівників.

Працівників закладів охорони здоров'я та депутатів селищної ради зобов'язано  інформувати орган влади про те чи прибули на територію особи, які перетнули кордон, задля контролю, чи дотримуються дані особи карантинного режиму, чи перебувають на САМОІЗОЛЯЦІЇ.

Також голова громади поставила на питання порядку денного сесії селищної ради зняти з голови та працівників апарату ради премії та скерувати їх на проведення протиепідеміологічних заходів реагування та запобігання на поширення в Новострілищанській ОТГ випадків з поширенням небезпечної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, що голова громади Галина Козяр та перший заступник голови Ростислав Гапонюк відвідали кожен заклад та підприємництво на території Новострілищанської громади, провели інформаційну роботу та ознайомили керівників, під підпис, з рішенням сесії Новострілищанської селищної ради від 11.03.2020 року "Про невідкладні заходи щодо заходів безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом".

ДОВІДКА:

ТЕЛЕФОНИ працівників Новострілищанської ОТГ

голова Новострілищанської ОТГ Галина Козяр - телефон +380964054299

перший заступник селищного голови Ростислав Гапонюк - телефон 0679713706, e-mail: rost.gap@ukr.net

керуючий справами виконавчого комітету Леся Біла - телефон 0954755019, e-mail: novistrylyshcha@ukr.net

секретар ради Наталія Кучер - телефон 0938513460, e-mail: kuchernatalya@yahoo.com

керівник Центру надання адміністративних послуг Роман Верес - телефон 0634346082, e-mail: roma-veres@ukr.net

адміністратор ЦНАП Василина Басараб - телефон 0505392966, e-mail: cnap_novistr@ukr.net

державний реєстратор Яна Юрцин - телефон 0986682681, e-mail: yurtsin@ukr.net

головний спеціаліст з питань соціального захисту Лілія Штойко - телефон 0634150373, e-mail: lileya96@i.ua

спеціалісти по земельних питаннях Анна Малькут - телефон 0630681602

Надія Федоришин - телефон 0638431795, e-mail: helner1960@ukr.net

керівник фінансового відділу Людмила Підвірна - телефон 0671999449, e-mail: dol.lyudmila@ukr.net

керівник Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) / Служба перевезень людей на візках "Соціальне таксі" -  телефон 0979734687, e-mail: csons@ukr.net

начальник Служби у справах дітей Олена Став'яж - телефон 0634909231, e-mail: sysdnovist@ukr.net

директор Новострілищанського ліцею ім. Миколи Лебедя Оксана Турчин - телефон 0974655421, e-mail: novystrilyscha@ukr.net

директор КНП "НАЗПСМ" Марія Войтович - телефон 0673901248, e-mail: novistrilyshcha.ambulatoriya@gmail.com

директор КП "Нові Стрілища" / Водоканал Василь Коблан - телефон 0988426928, e-mail: kpnovistrilky@ukr.net

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!