"ГУРТУЄМОСЬ, ПІДТРИМУЄМО, ДОПОМАГАЄМО!" - проєкт Новострілищанської ОТГ в умовах карантину

Дата: 21.03.2020 11:09

Шановні жителі Новострілищанської громади!

З 20 березня 2020 року в Новострілищанській об’єднаній територіальній громаді, за ініціативи селищного голови Галини Козяр, та за підтримки комунального закладу «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг» Новострілищанської селищної ради, в громаді реалізується соціальний проєкт «Гуртуємося, підтримуємо, допомагаємо!».

Його метою є надання допомоги в придбанні продуктів харчування, ліків, засобів особистої гігієни найбільш вразливим перед наслідками пандемії коронавірусу COVID-19 верствам населення:

• одинокопроживаючим людям похилого віку;
  • особам з інвалідністю;
  • тим хто в силу різних життєвих обставин не має змоги дібратися до магазину, аптеки.

Закупівля здійснюється за кошти замовника. Доставка замовлення працівниками ради – безкоштовна.

Запит на таку послугу в громаді є! Сьогодні допомогу в придбанні продуктів за місцем проживання вже отримали деякі громадяни.

Тож гуртуймося, підтримуймо, допомагаймо!!!

Всі, хто потребує отримання такої послуги, можуть звернутися за телефоном (03239) 6-93-30 або моб. (097)9734687 до комунального закладу «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (директор Микола Лаврись) або до голови Новострілищанської громади Галина Козяр за телефоном  (096)4054299.

Соціальні працівники центру чи виконуючі обов’язки старост також збирають інформацію про потреби.

Долучитися до цієї доброї справи можна також волонтером. Знайте, що Ваша допомога потрібна!

Бережіть себе, дотримуйтеся вказівок медиків! Разом ми все здолаємо! Будьте здорові!