ДОПОМОГА ПОРУЧ: СІМ'Ї СЖО ТА СТАТУСНИХ ДІТЕЙ ВІДВІДАЛИ У НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ОТГ

Дата: 02.04.2020 16:39

Новострілищанська ОТГ продовжує роботу зі здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед дітей, які проживають у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, та надання допомоги таким категоріям у час надзвичайної ситуації.

Фото без опису1 квітня Служба у  справах дітей та медичні працівники Новострілищанської ОТГ здійснили візит до всіх дітей, які проживають у сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та сімей, у яких виховуються діти позбавлені батьківського піклування, та які проживають на території громади.

Начальник Служби у справах дітей Новострілищанської селищної ради Олена Став'яж  обстежила житлово-побутові  умови проживання дітей. Батьки були попереджені про дотримання карантинного режиму та відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Медична сестра КНП "Новострілищанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Олена Жеребна здійснила медичний огляд дітей, дітям також було зроблено температурний скринінг. Діти виявились здоровими, лише одну сім'ю, за рекомендацією медичної сестри, відвідає їхній сімейних лікар для огляду  дітей, у яких було виявлено почервоніння горла та кашель. Медичний працівник рекомендувала сім'ям уникати переохолодження та дотримуватися правил карантинного режиму.

Також сім'ям було передано засоби особистої гігієни, продуктові набори, маски, антисептики та канцтовари.

?Фото без описуФото без опису

Як зазначила голова громади Галина Козяр: "Новострілищанська ОТГ максимально мобілізувала зусилля і ресурси для допомоги вразливим верстам населення, для запобігання поширенню коронавірусної інфекції та дотримання нашими мешканцями правил карантинного режиму".

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! БУДЬМО ЗДОРОВІ!