ЦНАП Новострілищанської ОТГ відновив особистий прийом громадян

Дата: 19.05.2020 14:18

З початку карантину ЦНАП Новострілищанської ОТГ тимчасово працював дистанційно. Сьогодні ЦНАП працює в повному режимі та надає всі послуги. Про особливості роботи ЦНАПу Новострілищанської ОТГ під час карантину розповів керівник Центру надання адміністративних послуг Новострілищанської селищної ради Роман Верес.

Фото без опису«ЦНАП Новострілищанської ОТГ працює у звичайному режимі, проте з огляду на карантин, приміщення за графіком дезінфікують і провітрюють. Всередину пускають обмежену кількість клієнтів – по одному відвідувачу на одного адміністратора. Проте закликаємо мешканців ОТГ: не ходіть до держустанов без гострої потреби. Якщо є можливість, дочекайтеся закінчення карантину. Крім того, проконсультуватися з адміністратором ЦНАПу можна телефоном, електронною поштою або відправити повідомлення у месенджер, Viber чи WhatsApp. Запит залишити у поштовій скриньці, а документи – надіслати на e-mail або кур’єром» - наголосив керівник ЦНАП Роман Верес.

Відвідуючи Центр надання адміністративних послуг Новострілищанської ОТГ, мешканці зобов’язані бути у засобах індивідуального захисту (маска/респіратор та рукавиці), наголошують в установі.

керівник Центру надання адміністративних послуг Роман Верес - телефон 0634346082, e-mail: roma-veres@ukr.net

адміністратор ЦНАП Василина Басараб - телефон 0505392966, e-mail: cnap_novistr@ukr.net

державний реєстратор Яна Юрцин - телефон 0986682681, e-mail: yurtsin@ukr.net

головний спеціаліст з питань соціального захисту Лілія Штойко - телефон 0634150373, e-mail: lileya96@i.ua