У НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ОТГ НАГОРОДИЛИ УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО ФОТОКОНКУРСУ Online «ДИТЯЧИЙ ВІКЕНД» до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 04.06.2020 22:11

Щороку в перший день літа традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей. З нагоди такого чудового свята, Службою у справах дітей був організований онлайн - фоконкурс на тему "Дитячий вікенд". У конкурсі взяли участь близько 300 дітей з всієї України.

Фото без описуПереможцями стали дітки, чиї фото набрали найбільшу кількість вподобайків на офіційній сторінці Служби у справах дітей у мережі фейсбук. І місце зайняла Євдокія Доманська з села Трибоківці Новострілищанської ОТГ, фото якої набрало 754 лайки, ІІ місце - Вероніка Дребіт із села Бортники (742 лайки),  ІІІ місце зайняла Анастасія Ящук з села Грусятичі (468 лайків).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуПереможці отримали дипломи та подарунки від Служби у справах дітей Новострілищанської ОТГ! Всі учасники фотоконкурсу також отримали пам'ятні нагороди - дипломи.

Подарунки учасникам були надані Новострілищанською ОТГ, за сприянням голови громади Галини Іванівни Козяр.

Наші діти - це наше майбутнє!

#онлайн_фотоконкурс #день_захисту_дітей #Служба_у_справах_дітей #Новострілищанська_ОТГ