АМБУЛАТОРІЯ НОВОСТРІЛИЩАНСЬКОЇ ОТГ ОТРИМАЛА ЗАСОБИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ ВІД КАРІТАСУ УКРАЇНИ

Дата: 10.06.2020 12:52

В рамках проєкту боротьби з пандемією COVID-19, Міжнародний благодійний фонд «Карітас-України» передав Новострілищанській ОТГ засоби індивідуального захисту.

Фото без описуЗ метою запобігання поширенню на території об’єднаної територіальної громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19 та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Новострілищанська селищна рада (ОТГ) передала набори засобів індивідуального захисту та дезінфекції КНП «НАЗПСМ» та розповсюдила їх серед медичного персоналу.

Фото без описуФото без описуУпевнені, що поєднуючи наші зусилля, ми зможемо не лише здолати COVID-19, але й сприяти подальшій реалізації реформи децентралізації та розбудови Новострілищанської ОТГ.

Зазначимо, що Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», реалізовує проєкт за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Фото без описуДякуємо партнерам за надані засоби дезінфекції. Висловлюємо Вам свою повагу за соціальну відповідальність, небайдужість та бажання допомагати іншим.