У НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ОТГ ПРОВОДЯТЬ РЕЙДИ З ДОТРИМАННЯ КАРАНТИНУ: ВИЯВЛЯЮТЬ ПОРУШНИКІВ

Дата: 27.06.2020 11:36

В умовах дії загальнодержавного карантину, запровадженого в Україні з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, співробітники Новострілищанської ОТГ, поліції та держпродслужби проводять рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання правил карантину.

Фото без опису“Вчора ми проводили роз’яснювальну роботу та виявляли правопорушників”, – зазначила селищний голова Галина Козяр.

У п'ятницю, 26 червня, селищний голова Новострілищанської ОТГ представники національної поліції, адміністрації селищної ради та Держпрослужби проводили інформаційний рейд щодо інформування населення про дотримання промепідемічних заходів у період карантину та перевіряли суб'єкти господарювання.

Фото без описуФото без описуФото без опису

За порушення правил карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, Новострілищанська ОТГ посилює заходи безпеки, зокрема, проводяться рейди вулицями селища і сіл щодо дотримання суб’єктами господарювання карантину, збільшується обсяг територій патрулювання та кількість задіяних у цьому працівників.

В першу чергу, заходи направлені на контроль за дотриманням суб’єктами господарювання та підприємцями карантинних обмежувальних заходів. 26 червня рейд мав інформаційний характер. Підприємців та фізичних осіб попереджали про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину.

Фото без описуРейди будуть проводитися на постійній основі і у разі виявлення порушень карантину, посадові особи або відповідальні за суб’єкти господарської діяльності будуть притягнуті до відповідальності.