ОГОЛОШЕНО ДНІ ЖАЛОБИ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОСТРІЛИЩАНСЬКОЇ ОТГ

Дата: 13.07.2020 16:31

Відповідно до розпорядження селищного голови Новострілищанської ОТГ №36 від 13.07.2020 року, з метою вшанування пам’яті про загиблого бійця 24-ї ОМБр ім. короля Данила, молодшого лейтенанта, журналіста, нашого земляка Тараса МАТВІЇВА з м. Жидачева,  13-15 липня 2020 року на території Новострілищанської ОТГ оголошено Днями жалоби.

На знак скорботи керівників установ, організацій ОТГ просимо забезпечити встановлення приспущеного Державного Прапора України з траурною стрічкою на адміністративних будівлях.

В Дні жалоби на території ОТГ обмежити проведення розважально-концертних заходів, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадських місцях.

13.07.2020 року загиблий на Донбасі молодший лейтенант Тарас Матвіїв отримав звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка», повідомив Офіс президента.

За даними Офісу президента, поховання відбудеться в середу, 15 липня.

Молодший лейтенант 24-ї окремої механізованої бригади та колишній журналіст Тарас Матвіїв загинув унаслідок обстрілу 10 липня.

Йому був 31 рік. Він народився в Жидачівському районі Львівської області, закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.