У НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ОТГ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ КВІТНЕВЕ-БЕРТИШІВ

Дата: 16.08.2020 16:08

Проведення капітального ремонту доріг – пріоритетний напрям роботи у  Новострілищанській об’єднаній територіальній громаді.

Відтак, за кошти обласного бюджету, здійснюється капітальний ремонт (асфальтування) дороги Квітневе-Бертишів, протяжністю 220 м., на суму 500 тис. грн. Донедавна ця ділянка дороги була вкрай незадовільному стані.

Фото без описуПроцес роботи особисто перевірив директор департаменту дорожнього господарства ЛОДА Орест Шуліковський та поспілкувався із мешканцями села Репехів. При зустрічі було обговорено питання завершення ремонту дороги по даному напрямку. Орест Шуліковський зазначив, що буде працювати над цим питанням.

Фото без описуФото без описуФото без описуДалі буде!

Нагадаємо, що нещодавно у Новострілищанській ОТГ відремонтовано дорогу  гравійного покриття в селі Орішківці та розпочато ремонт дороги у селі Старі Стрілища, роботи над якою досі тривають.

«Ми продовжуємо досягати нашої цілі — якісних доріг у Новострілищанській ОТГ. Ми активно ремонтуємо дороги зараз і продовжуватимемо працювати в цьому ж напрямку і надалі».— розповідає голова громади Галина Козяр .