ЗІ СВЯТОМ, РІДНА НОВОСТРІЛИЩАНСЬКА ГРОМАДО! НАМ 5 РОКІВ!

Дата: 28.08.2020 16:09

Шановні жителі  Новострілищанської селищної об’єднаної територіальної громади!

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю Вас із великим християнським святом Успіння Пресвятої Богородиці та з п’ятою річницею утворення Новострілищанської селищної об’єднаної територіальної громади!

Нам випало разом стати на новий етап розвитку не тільки нашої Новострілищанської землі, але й України. У 2015 році ми повіривши в свої сили об’єднались у велику територіальну громаду. Новострілищанська селищна, Баківська та Кніселівська сільські ради стали складовою однієї громади.

І ось нам 5 років. Ми любимо і пишаємося своїм краєм. Новострілищанська земля за всіх часів славиться своїми трудолюбивими людьми, патріотами, історичною та культурною спадщиною. Люди – це наша найдорожча цінність.

Минуло пять  років нашої практичної роботи у громаді. Нам вже є про що сказати. А головне – ми впевнено розбудовуємо місцеве самоврядування сьогодні, дбаючи про людей у кожному населеному пункті. І закладаємо каміння, міцний фундамент для подальшого будівництва завтра, особливо в сільській місцевості, там, де люди давно чекають змін.

День громади – це свято, яке знаменує новий етап розвитку і час для аналізу попередніх досягнень. Вірю, що попереду в громади щасливе майбутнє. Низький уклін і велика шана усім мешканцям громади за самовіддану працю, за любов до рідного краю, за внесок у розвиток та добробут громади.

Бажаю всім міцної волі, сили та духу для подальшої розбудови нашої спільної громади! Бажаю кожній родині перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та безмежної любові до свого краю. І впевненості! Нехай добробут буде в кожній родині і запашний хліб на столі! Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена. Нехай віра та любов допомагають долати всі труднощі, а Господь береже кожного з нас!

Тримаймося разом! І будемо сильні!

З повагою,

Голова Новострілищанської ОТГ