ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОТГ З ДНЕМ ЗНАНЬ!
Дорогі діти, учителі, батьки та усі учасники навчального процесу!
Вітаю Вас із початком навчального року!
Радість шкільної зустрічі, цього року як ніколи особлива. Нові виклики дали нам можливість усвідомити важливість спілкування та цінність вчителя, на які можливо раніше і не звертали уваги. Адже педагогам цьогоріч прийдеться працювати у "незвичайній ситуації" повній викликів та невпевненостей.
Шановні педагоги! Висловлюю Вам щирі слова вдячності. Міцного Вам здоров'я, невичерпної енергії,творчості, достатку. Також бажаю вам імунітету вам до неприємностей та інфекцій.
У нових умовах маємо передати цю радість шкільного свята 1 Дзвоника наймолодшим нашим школярам -першокласникам. Нехай Матінка Божа візьме під Свій Покров всі школи, всіх діток, які цьогоріч переступили шкільний поріг.
Переконана що одинадцятикласники також з особливою урочистістю розпочнуть останній навчальний рік у школі. Наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, впевнено ідіть до своєї обраної мети.
Шановні батьки! Ви завжди є оберегом для своїх дітей. Сьогодні Вашої підтримки потребують і учителі, які працюватимуть і особливих умовах. То ж бережімо один одного, бережімо себе.
Здоров'я Вам! І нехай Бог допомагає усім пройти цей шлях гідно, відповідально та успішно!
Доброботу і Божого благословення на кожен день!
З повагою Галина Козяр