На Львівщині відбувся конкурс «Міс і Містер Новострілищанської об’єднаної територіальної громади 2016»
Дата: 26.07.2017 16:14
Кількість переглядів: 1046
7 серпня 2016 року, у приміщенні Народного дому села Кнісело відбувся конкурс «Міс і Містер Новострілищанської об’єднаної територіальної громади 2016».
«Конкурсанти вражали присутніх своїми талантами, в залі панував веселий настрій, не стихали гучні овації. Журі було важко оцінювати конкурсантів, адже кожний з них був особливий, – розповіла О.Бурбела, заступник селищного голови Новострілищанської ОТГ. – Всі учасники були найкращими, особливо всім підняла настрій номінація «пародія», до якої юнаки та дівчата підготувались настільки професійно та весело, що у глядачів сльози виходили від сміху, а конкурсанти відривались на славу».
Переможцями стали дівчина з діамантовим голосом Христина Сенів з села Кнісело та хлопець з чудовою акторською майстерністю Іван Гузар з села Трибоківці.
Усіх учасників нагородили грамотами за перемогу у номінаціях чи за участь у конкурсі, дівчата вручили їм квіти.
«У нашій громаді є творчі, талановиті юнаки і юнки, які достойно проявляють себе у будь-якому завданні, – зауважила Галина Козяр, селищний голова Новострілищанської ОТГ – З допомогою працівників закладів культури ОТГ вони створили неочікуваний захід, який пройшов на високому рівні. Вітаємо переможців та дякуємо учасникам за подаровані найкращі емоції та суперовий настрій. А хто не був там вчора, скажу – люди ви багато пропустили..."
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04369452/77d12ec6eb7c7e43eb180ac5ebf1eee2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04369452/2c09bd72e8eda8468494553c104c7d4a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04369452/de526018946aac87f69700f898871f9c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04369452/6de0ed4622408138cf9eb9174891c411.jpg)